Marzysz o pracy z językiem obcym, ale nie wiesz, od czego zacząć? Męczy Cię blokada językowa a nauka idzie jak po grudzie? A może zastanawiasz się, jak opanować więcej języków i wprowadzić Twój biznes na wyższy poziom? Dowiedz się, jak to zrobić! Do rozmowy o językach zaprosiłam specjalistę – Piotra Kruka, trenera językowego przedsiębiorców i autora książki „Język obcy w 6 miesięcy”. Wysłuchaj naszej rozmowy i przekonaj się, czy język obcy w biznesie jest dla każdego!

Biznesmen, mówca, poliglota. Trener językowy top managerów. Moim dzisiejszym gościem jest Piotr Kruk, który od 15 lat pracuje w międzynarodowym biznesie i komunikuje się w 7 językach obcych. Piotr jest również autorem książki „Język obcy w 6 miesięcy” a prywatnie – fanem podcastów! 🙂 Dziś opowiemy Ci o tym, jak zacząć mówić w języku obcym, pokonać strach i szybko osiągać wymarzone efekty. A przy tym nie odczuwać presji, jak podczas lekcji języka w szkole.

KILKA SŁÓW O MOIM GOŚCIU

Piotr Kruk wing person
 • Czym zajmujesz się na co dzień?
 • Skąd pomysł na taką ścieżkę zawodową?
 • Na co dzień pomagasz przedsiębiorcom, menedżerom, pokonywać blokadę językową. Czy sam również się zmagałeś się z tym problemem?

JĘZYK OBCY W BIZNESIE – JAK GO OSWOIĆ?

 • Skąd biorą się nasze problemy z nauką i komunikacją w języku obcym?
 • Widziałam na Insta Stories Twoje fiszki do nauki języka i przyznam, że jestem zafascynowana. To była moja ulubiona metoda nauki na studiach. Jakie jeszcze sposoby stosujesz i kiedy znajdujesz na to czas?
 • Pasja, nawyk, a może jeszcze coś innego? Co najlepiej motywuje do nauki języków?
 • Sam znasz, a przynajmniej używasz na co dzień co najmniej 7 języków, jak wyglądała nauka każdego z nich?
 • Czy wiek ma znaczenie? W jaki sposób nauka dorosłych różni się od nauki języków przez nasze dzieci czy młodzież?

JĘZYK OBCY W BIZNESIE – SKĄD POMYSŁ NA KSIĄŻKĘ?

język obcy w biznesie wing person
 • 7 języków obcych jednocześnie… międzynarodowe zespoły w 20 krajach. Że znajomość języków obcych pomaga w biznesie, wiadomo nie od dziś. W jakim stopniu powinniśmy ten język opanować i od czego zacząć?
 • Co takiego znajdziemy w Twojej książce, co pomoże nam na luzie i z lekkością opanować dowolny język?
 • Język obcy w 6 miesięcy, czy to naprawdę możliwe? W jaki sposób?
 • Dla kogo jest Twoja książka?
 • Skąd pomysł właśnie na książkę biznesową, a nie np. kurs czy warsztaty? Chociaż te również znajdziemy w Twojej ofercie.

JĘZYK OBCY W BIZNESIE – WSKAZÓWKA NA KONIEC:

 • Jaką jedną wskazówkę dałbyś osobom, które chcą pracować z językiem obcym, ale obawiają się, czy sobie poradzą?

Gotów, aby zacząć swoją przygodę z językiem obcym w biznesie? Do dzieła! Jeżeli potrzebujesz wsparcia, koniecznie zajrzyj do Piotra i skorzystaj z jego wskazówek:

Gdzie znajdziesz Piotra:

WWW: https://piotrkruk.pl/

FB: https://www.facebook.com/piotrkrukpl

IG: https://www.instagram.com/piotrkruk_pl/

KSIĄŻKA: https://piotrkruk.pl/ksiazka_jezyk_obcy_w_6_miesiecy/


biznesowe potyczki językowe

Podobał Ci się ten artykuł? Zostaw komentarz albo poleć go osobie, która może skorzystać z zawartych w nim wskazówek.

Jeżeli myślisz o własnym podcaście, to zamów moją książkę „Podcast w biznesie”! Dołącz też do grupy FB „Podcast w biznesie – grupa wsparcia dla podcasterów”.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków podcastu „Biznesowe Potyczki Językowe”, zajrzyj do zakładki PODCAST lub zasubskrybuj mój kanał na Spotify.

Zapraszam Cię też na mój FANPAGE.

A jeśli interesuje Cię temat komunikacji językowej, transkrypcji, podcastów, szukasz tłumacza, copywritera albo wsparcia w prowadzeniu social mediów – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, w jaki sposób mogę wesprzeć Twój biznes!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INSTAGRAM