Praca w zgodzie ze sobą, swoim temperamentem i kompetencjami daje ogromną satysfakcję. Tylko czy wiesz, jak to osiągnąć?

Żeby dostrzec swoje mocne strony, często trzeba przepracować w głowie wiele blokujących przekonań i odważyć się wyjść ze strefy komfortu. Jako introwertyczka wiem, jakie to trudne. Ale mam też konkretne narzędzia, by Ci pomóc!

Chcę pracować w zgodzie ze sobą, ale nie wiem, od czego zacząć.
W sumie to nie wiem, jakie są moje mocne strony…
Biznes online jest dla osób otwartych i przebojowych…

Jeśli te wątpliwości brzmią dla Ciebie znajomo, to zupełnie normalne – ja też z duszą na ramieniu otwierałam się na zmianę zawodową. U mnie wiązało się to z porzuceniem etatu. Nie miałam własnej działalności, klientów ani doprecyzowanej oferty, a świat – zarówno wirtualny, jak i ten za oknem – nie miał pojęcia, kto stoi za marką Wing Person. Do wszystkiego doszłam systematyczną pracą, miałam też szczęście do współpracy ze świetnymi mentorkami.

To właśnie mentoring jest nieocenioną pomocą na starcie. Jednoosobowa działalność gospodarcza wcale nie oznacza, że jest się w sieci samotnie. Wręcz przeciwnie: droga do sukcesu jest znacznie skrócona – można przecież pójść po śladach wydeptanych przez innych. Zapraszam Cię do skorzystania z moich wskazówek, narzędzi i doświadczenia!

Dzięki mentoringowi:

dowiesz się, jakim typem osobowości jesteś

poznasz swój styl komunikacji i zaczniesz skuteczniej działać zawodowo

będziesz świadomie i w zgodzie ze sobą porozumiewać się z innymi

zrozumiesz swoją naturalną reakcję na stres i będziesz w stanie nad nią pracować

odkryjesz swoje mocne strony w biznesie i skutecznie je wykorzystasz

zwiększysz swoją zawodową efektywność

Jakie wsparcie ode mnie otrzymasz?

  mentoring w początkach pracy online: pokażę Ci, jak pracować w zgodzie ze swoim temperamentem, osobowością i kompetencjami

  analizę stylu komunikacji opartą na systemie MaxieDISC: pomogę Ci zrozumieć, dlaczego działasz w określony sposób i jak to wykorzystać

  sesję objaśniającą Twoje mocne i słabsze strony: wspólnie zastanowimy się, co możesz wykorzystać już teraz, a nad czym możemy popracować

Mentoring to partnerskie działanie w imię Twojego rozwoju. Zobacz, jak przebiega:

w

Podczas bezpłatnej konsultacji opowiadasz mi o swoich oczekiwaniach i wątpliwościach. Wspólnie zastanawiamy się, jaka forma wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza.

Decydujesz, jak długo potrwa mentoring – może to być jednorazowa konsultacja lub nawet wielomiesięczny proces.

Działamy według przyjętej strategii, podsumowujemy efekty i wyciągamy wnioski.

Porozmawiajmy o tym, jak mogę Ci pomóc!
Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której opowiem o szczegółach: