Cześć!
Mam na imię Agnieszka i jestem Wirtualną Asystentką.

Projekt bez tytułu (7)

Szturmuję Twój kalendarz i podbijam plany.  Układam zadania jak Tetris i sprawiam, że znikają z prędkością światła. Porządkuję świat, sortuję myśli i zamiatam lęki pod latający dywan.  Wywracam dobę do góry nogami, rozciągam minuty i mnożę sekundy.  Stawiam czoło chaosowi i uwalniam Twój czas. 

Uwielbiam planować podróże w czasie i przestrzeni. Uwielbiam latać na miotle, korzystać z magicznych przedmiotów i rozmawiać w nieznanych dialektach. Tłumaczyć księgi zaklęć i wyjaśniać zawiłości manuskryptów.  

Wreszcie, uwielbiam duety. Bo duety mają Moc przez wielkie “M”.  Mogę być Twoim pomocnym skrzydłem, towarzyszem podróży, mistrzem Jedi albo Doktorem Watsonem. Mogę nawigować Twój lot do celu i walczyć z przeciwnościami, które spotkamy po drodze. Razem przybliżymy horyzont i odkryjemy, co jest po drugiej stronie. 

Wspieram klientów w organizacji ich pracy. Jako Wirtualna Asystentka zdalnie zarządzam kalendarzem i profilami w social mediach, przygotowuję informacje i grafiki, nagrywam i montuję podcasty. Tłumaczę książki, dokumenty i teksty publicystyczne z języka rosyjskiego. Planuję podróże biznesowe i wspomagam turystów medycznych w organizacji pobytu i leczenia w Polsce. 

Dbam o sprawny przebieg projektów i dopinam plany na ostatni guzik. 

Uwalniam przestrzeń dla Twoich pasji. 

Sprawiam, że czas jest po Twojej stronie.