Cześć! Mam na imię Agnieszka.
Jestem tłumaczem języka rosyjskiego,
dziennikarką i copywriterką.

Ogólny – Podróżniczy Blog Tytuł iPhone Układ (2)

Szturmuję Twój kalendarz i podbijam plany.  Układam zadania jak Tetris i sprawiam, że znikają z prędkością światła. Porządkuję świat, sortuję myśli i zamiatam lęki pod latający dywan.  Wywracam dobę do góry nogami, rozciągam minuty i mnożę sekundy.  Stawiam czoło chaosowi i uwalniam Twój czas. 

Uwielbiam planować podróże w czasie i przestrzeni. Uwielbiam latać na miotle, korzystać z magicznych przedmiotów i rozmawiać w nieznanych dialektach. Tłumaczyć księgi zaklęć i wyjaśniać zawiłości manuskryptów.  

Wreszcie, uwielbiam duety. Bo duety mają Moc przez wielkie „M”.  Mogę być Twoim pomocnym skrzydłem, towarzyszem podróży, mistrzem Jedi albo Doktorem Watsonem. Mogę nawigować Twój lot do celu i walczyć z przeciwnościami, które spotkamy po drodze. Razem przybliżymy horyzont i odkryjemy, co jest po drugiej stronie. 

Wspieram klientów w tworzeniu skutecznej komunikacji w Social Mediach. Zdalnie zarządzam stroną WWW i profilami w mediach społecznościowych. Przygotowuję grafiki, zgodne z identyfikacją wizualną marki. Nagrywam, montuję i transkrybuję podcasty. Tłumaczę książki, dokumenty i teksty publicystyczne z języka rosyjskiego. 

Tworzę harmonogram Twoich treści. 

Wzmacniam Twój przekaz.

Dbam o językową stronę Twojego biznesu.

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien