fbpx

Cześć! Mam na imię Agnieszka.
Jestem tłumaczem języka rosyjskiego,
dziennikarką i copywriterką.

Ogólny – Podróżniczy Blog Tytuł iPhone Układ (2)
Moja największa pasja to mikrofon, podcasty i praca z językiem obcym. Od ponad 10 lat realizuję się jako tłumacz literacki oraz zapewniam wsparcie językowe w biznesie. W firmie Wing Person tworzę podcasty, transkrypcje i materiały promujące biznesy klientów.

Wierzę w potencjał podcastów. Są dla mnie narzędziem, które pozwala przedsiębiorcom pokazać ludzką stronę biznesu, zdobyć zaufanie klienta i związać go z Twoją marką na dłużej. To również świetny punkt wyjścia do tworzenia kolejnych treści, promujących Twój biznes.

Wreszcie, uwielbiam duety. Bo duety mają Moc przez wielkie “M”.  Mogę być Twoim pomocnym skrzydłem, towarzyszem podróży, mistrzem Jedi albo Doktorem Watsonem. Mogę nawigować Twój lot do celu i walczyć z przeciwnościami, które spotkamy po drodze. Razem przybliżymy horyzont i odkryjemy, co jest po drugiej stronie. 

Wspieram klientów w tworzeniu skutecznej komunikacji w Social Mediach. Zdalnie zarządzam stroną WWW i profilami w mediach społecznościowych. Przygotowuję grafiki, zgodne z identyfikacją wizualną marki. Nagrywam, montuję i transkrybuję podcasty. Tłumaczę książki, dokumenty i teksty publicystyczne z języka rosyjskiego. 

Tworzę harmonogram Twoich treści. 

Wzmacniam Twój przekaz.

Dbam o językową stronę Twojego biznesu.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien