rzucam ten biznes wing person

Czy łatwo jest odpuścić działania, nad którymi pracowałaś latami? Czy da się bez wyrzutów sumienia stwierdzić: „Rzucam ten biznes!” i przeciąć liny, łączące ten solidny most z niepewną przyszłością? I dlaczego ktokolwiek miałby to robić? Posłuchaj o zmianach, które wprowadzam w tym roku i sprawdź, dlaczego zdecydowałam się na rewolucję (nomen omen) październikową!

Masz prawo zmienić zdanie!

Rozległo się w moim uchu, gdy w zapamiętaniu dłubałam w kolejnym odcinku podcastu Karoliny „Co we freelansie piszczy?”. Kiedy usłyszałam je po raz pierwszy, przyznam, że jej nie uwierzyłam.

No bo jak to? Długie miesiące:

 • planowania,
 • tworzenia oferty,
 • szykowania produktów,
 • budowania ekspertyzy.

Godziny spędzone na researchu i badaniu potrzeb klientów. Grupa docelowa, odbiorcy, budowanie marki, skrzętnie zaplanowana komunikacja. W końcu wszystko chodziło jak dobrze nakręcony zegarek.

Dlaczego więc miałabym to wszystko zostawić? Krzyknąć: „Rzucam ten biznes!” i odciąć się od przeszłości grubą kreską?

Bo masz prawo zmienić zdanie! Serio!

Tłumaczy dobitnie Karolina, tym razem na żywo, podczas naszego szkolenia wyjazdowego. Jesteśmy w leśnej głuszy i nawet nie mam dokąd uciec od tej prawdy. Postanawiam się więc z nią zmierzyć. 

Co z tego wynika?

 

RZUCAM TEN BIZNES! WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MINDSETU

twoja firma wing person

Kiedy zaczynałam prowadzić Wing Person byłam przekonana, że w mojej firmie nie może zabraknąć mikrofonu, podcastów i języka obcego. Dobrych historii, dzięki którym nasz biznes jest jakiś:

 • wyróżnia się spośród innych,
 • pokazuje swój głos, ekspertyzę i wartości,
 • oddziałuje na wyobraźnię odbiorców,
 • dostarcza im wskazówek i gotowych rozwiązań,
 • stawia na relacje i bliski kontakt z osobą po drugiej stronie.

Do tej pory realizowałam tę misję w Biznesowych Potyczkach Językowych – pokazując innym, jak wykorzystać podcast do wzmacniania marki i budowania spójnej komunikacji. Wspierania celów biznesowych – krótko- i długofalowych.

Dlaczego wybrałam podcast?

Powodów było mnóstwo, ale jednym z głównych był fakt, że podcast to idealne medium dla introwertyków. Tyle tylko, że czasy się zmieniły, zmieniłam się też ja i sposób, w jaki komunikuję się z moim biznesowym (i nie tylko) otoczeniem.

Dojrzałam do tego, żeby nie chować się już za podcastem, ale wyjść do ludzi i dzielić się wiedzą i kompetencjami w inny sposób – jako project manager, konsultantka MaxieDISC®, tłumaczka i wydawca. 

I chociaż obiekcji mam mnóstwo, obaw jeszcze więcej, wiem, że to dobry kierunek. I idealny moment, aby ruszyć z miejsca.

RZUCAM TEN BIZNES! CO TO DLA CIEBIE OZNACZA?

zmiany w biznesie wing person
 • Mniej treści o podcastach w social mediach – nadal prowadzę podcast, swój i klientów indywidualnych, to się nie zmienia.
 • Więcej materiałów wizualnych – rolek i wideo o MaxieDISC®, zarządzaniu projektami, pracy project managera.
 • Nowa oferta dla przedsiębiorców, zespołów i osób, które chcą świadomie wykorzystywać swoje talenty – i zarabiać na nich lepsze pieniądze.

Oczywiście, nadal możesz uczyć się ode mnie, jak nagrywać podcast o własnej marce – ale bardziej ekskluzywnie jako specjalistka w Online Marketing Club u Content Lady – moje lekcje są tam dostępne od września!

 Jednak w najbliższych miesiącach skupiam się na tym, co o wiele bardziej mnie kręci – skuteczna komunikacja w zespole, koordynowanie projektów, pogłębianie wiedzy o naszych stylach myślenia i działania.

Nie boję się już video, coraz mniej stresują mnie telefony! Jako PM działam skutecznie w dwóch zespołach, a od stycznia dołączam do trzeciego! A zdradzę Ci, że zaczynałam w nim jako wirtualna asystentka i copywriterka.

Czuję, że mam w sobie potencjał, aby rozkręcić moją firmę w tym kierunku. A do tego chcę Ci pokazać, jak Ty możesz rozkręcić swoją w zgodzie z Twoimi talentami! Na początek zaobserwuj mnie na IG – jeśli jeszcze Cię tam nie ma.

A już wkrótce zdradzę Ci więcej!

Psst! Jeśli Ty też masz ochotę zmienić zdanie i zacząć myśleć jak CEO we własnej firmie – koniecznie zajrzyj do Karoliny! Szykuje prawdziwą petardę dla właścicielek biznesu! Ja już korzystam i zapewniam, że nie będziesz żałować!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INSTAGRAM