Marzysz o własnej audycji? W sieci znajdziesz sporo wartościowych materiałów, które pomogą Ci stworzyć podcast od podstaw. Kursy, webinary, warsztaty, konsultacje – jest z czego wybierać! Dlaczego więc warto sięgnąć po „Podcast w biznesie”? Przekonaj się, czy moja książka jest dla Ciebie!

Każdy z nas kiedyś zaczynał, a nagrać pierwszy podcast od podstaw, to wcale nie jest łatwa sprawa. Doskonale to rozumiem i właśnie dlatego postanowiłam napisać książkę, w której szczegółowo wyjaśniam, w jaki sposób stworzyć audycję o własnej marce i skutecznie wykorzystać ją w swojej komunikacji.

PODCAST OD PODSTAW – CO ZNAJDZIESZ W MOJEJ KSIĄŻCE

podcast od podstaw wing person

Z myślą o początkujących podcasterach zaopatrzyłam moją książkę w takie elementy jak słowniczek, czytelne wskazówki oraz konkretne narzędzia, które sprawią, że praca nad poszczególnymi odcinkami będzie jeszcze łatwiejsza.

Czego się z niej dowiesz?

 • Dlaczego warto nagrywać podcast o Twojej marce.
 • Do czego wykorzystać go w Twoim biznesie.
 • Jak go stworzyć i gdzie publikować.
 • O czym i jak opowiadać w kolejnych odcinkach.
 • Jak wpleść podcast do strategii komunikacji w mediach społecznościowych.
 • Jakie dodatkowe treści stworzyć na jego podstawie.
 • Jak wykorzystać podcast do budowania wizerunku marki eksperckiej.

I przeprowadzę Cię przez te wszystkie elementy krok po kroku, konkretnie, bez lania wody. Wskazówka za wskazówką.

PODCAST OD PODSTAW – SKĄD WIEM, ŻE TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE?

podcast w biznesie premiera

Jesteś na początku swojej podcastowej drogi? Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona audycja? Co, jak i do kogo mówić oraz w jaki sposób ułożyć te wszystkie klocki w jedną spójną całość?

Moja książka Ci w tym pomoże!

Skąd ta pewność? Ponieważ:

 • Każdą ze wskazówek przetestowałam na sobie i dlatego wiem, że działają!
 • Jestem praktykiem, który nie tylko tworzy scenariusze, ale sam nagrywa, montuje, publikuje i promuje swoje odcinki.
 • Wspieram klientów na każdym etapie tworzenia podcastu, mam zatem niezbędne doświadczenie.
 • Napisałam ją dla osoby dorosłej, czyli tłumacząc dokładnie wszelkie pojęcia, dając przykłady i konkretne narzędzia, które pomogą Ci stworzyć Twój podcast od początku do końca.
 • Przetestowałam ją zarówno na osobach początkujących, na przedsiębiorcach i na doświadczonych radiowcach.

Wreszcie, bo nad całokształtem pracowałam nie tylko ja, ale cały zespół specjalistów – redaktorka Karolina Brzuchalska, korektorka Gina Szelejewska, składacz Mariusz Bieniek i mój coach biznesowy – Agata Limanówka.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz więcej story albo masz do mnie pytania? To świetnie, bo już dziś wieczorem będziesz mógł je zadać!

Serdecznie zapraszam Cię na premierę mojej książki „Podcast w Biznesie” 1 lipca o 20:00. Świętuj razem ze mną, dowiedz się jeszcze więcej o książce i przystąp do działania! Warto być na żywo, ponieważ przygotowałam niespodzianki, które będą dostępne tylko w trakcie spotkania!


biznesowe potyczki językowe

Podobał Ci się ten artykuł? Zostaw komentarz albo poleć go osobie, która może skorzystać z zawartych w nim wskazówek.

Jeżeli myślisz o własnym podcaście, zamów moją książkę „Podcast w biznesie”! Dołącz też do grupy FB „Podcast w biznesie – grupa wsparcia dla podcasterów”.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków podcastu „Biznesowe Potyczki Językowe”, zajrzyj do zakładki PODCAST lub zasubskrybuj mój kanał na Spotify.

Zapraszam Cię też na mój FANPAGE.

A jeśli interesuje Cię temat komunikacji językowej, transkrypcji, podcastów, szukasz tłumacza, copywritera albo wsparcia w prowadzeniu social mediów – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, w jaki sposób mogę wesprzeć Twój biznes!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INSTAGRAM