audiokreatorki wingperson

Szukasz przestrzeni, w której ogarniesz podcastowe podstawy? Chcesz tworzyć podcast o własnej marce lub włączyć go do swoich usług i oferować klientom? Mam dla Ciebie świetną wiadomość. Poznaj AudioKreatorki – miejsce, w którym wszystko kręci się wokół podcastu!

Kiedy zaczęłam zgłębiać tajniki podcastowego świata, byłam nieco oszołomiona ogromem wiedzy, którą muszę przyswoić, narzędzi, których nie znam oraz pojęć, których nie rozumiem.

Początkowe spotkania z kolegami po fachu przypominały moje pierwsze rozmowy o pracę w języku obcym. Te, podczas których gorliwie kiwasz głową i uśmiechasz się uprzejmie, próbując ukryć w ten sposób rosnące zażenowanie.

Długie godzin spędziłam w programach do montażu, na forach tematycznych, testując różne funkcje, wtyczki, rozwiązania. Popełniłam morze błędów i zdobyłam mnóstwo doświadczenia. Syntezę tych poszukiwań znajdziesz w książce „Podcast w biznesie” – kompendium wiedzy, w którym od a do zet pokazuję jak:

  • zaplanować,
  • nagrać,
  • zmontować
  • i wypromować audycję o Twojej marce.

Jednak książka to nie wszystko.

 

AUDYCJA O WŁASNEJ MARCE – PESTKA CZY WYZWANIE?

audycja o własnej marce audiokreatorki

Jak dziś pamiętam to uczucie, kiedy opublikowałam w swoich mediach społecznościowych post o tym, że w sieci pojawił się pierwszy odcinek mojego podcastu biznesowego. Napisałam wtedy:

Są takie marzenia, które bardzo długo czekają na to, żeby ktoś przekształcił je w cele. Zaplanował, nadał termin realizacji i krok po kroku dążył do ich osiągnięcia. Do tego projektu przygotowywałam się bardzo długo. I wreszcie jest! Dziś pełna ekscytacji zapraszam Cię na pierwszy odcinek podcastu „Biznesowe Potyczki Językowe”!

 Na myśl o tamtym dniu odczuwam nie tylko dreszczyk emocji, ale również dumę z tego, jak projekt stworzony z pasji i chęci dzielenia się wiedzą przekształcił się w potężne narzędzie, które na co dzień wspiera komunikację mojej marki w sieci. 

Jest wiele sposobów na to, żeby przyciągnąć uwagę Twojego klienta. Na to, żeby wejść z nim w dialog i nawiązać bliższą, niemal intymną relację. Dla mnie najlepszym medium do tych działań jest podcast biznesowy.

To właśnie dzięki niemu mogę nie tylko pokazać moją markę światu, ale też łączyć życie zawodowe z pasją do tłumaczeń, MaxieDISC, zarządzania projektami, a jednocześnie realizować bieżące cele biznesowe.

I teraz Ty również możesz stworzyć audycję, która będzie dostarczać wartościowych treści Twoim słuchaczom, informować ich o Twoich planach i projektach oraz odpowiadać na ich palące potrzeby biznesowe.

A my Ci w tym pomożemy!

 

AUDIOKREATORKI – TWOJA PODCASTOWA PRZYSTAŃ

kwadrans z podcastem live

Kiedy dopiero stawiasz swoje podcastowe kroki – zarówno jako prowadzący audycję, jak i montażysta czy też osoba, która wspiera podcastera w działaniu – masz pełno wątpliwości, które super byłoby z kimś skonsultować.

Najlepiej z kimś, kto przeszedł już tę drogę, aktywnie działa w branży i na czyim miejscu chcesz się znaleźć. 

Tak właśnie powstał pomysł na AudioKreatorki – markę, która z założenia ma wspierać osoby, które chcą tworzyć podcasty! Zarówno dla siebie, swojego biznesu, jak i dla klientów. Wraz z Marianną Nurkowską, moją partnerką w tym biznesowym projekcie, postanowiłyśmy stworzyć bezpieczne miejsce, w którym:

  • nie ma głupich pytań,
  • dzielimy się swoimi case study,
  • omawiamy błędy i wyzwania,
  • szkolimy z montażu, strategii i promocji podcastu!

Polub nas na Instagramie korzystaj z naszej wiedzy i wskazówek oraz dołącz do cotygodniowych spotkań LIVE „Kwadrans z Podcastem”! Czekamy na Ciebie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *