akademia uroków ellen stellar

Ten projekt powstał z pasji, a książka, o której dziś posłuchasz, nie jest zwykłą opowieścią o magii. To historia, obok której nie sposób przejść obojętnie. Bo gdy raz przestąpisz mury Akademii Uroków i zgłębisz tajniki klątw, nic już nie będzie takie jak wcześniej. Fantastyka, kryminał i romans w jednym? Z serią Akademia Uroków wszystko jest możliwe! Gotowa na pierwszą lekcję? Wyciągaj pióro i zeszyt! Opowiem Ci o marzeniach, które wzięły sprawy w swoje ręce!

Akademia Uroków. Kiedy pierwszy raz przemknęło mi przez myśl, że chciałabym przetłumaczyć tę serię, zbyłam ten pomysł. Wydawało mi się, że jest zbyt szalony nawet jak na taką fankę fantastyki, jak ja. Zwłaszcza że w 2020 roku autorkę, Ellen Stellar, ogłoszono najpopularniejszą pisarką dla kobiet! Pokonała nawet bestsellerowych autorów kryminałów – Darię Doncową i Borysa Akunina.

I chociaż całą serię – 8 tomów! – czytałam 3 razy i znam jej bohaterów na wylot, nie byłam pewna, czy jestem w stanie udźwignąć ten projekt. A do tego przekonać autorkę, że będę najlepszą Matką Chrzestną dla jej literackiego dziecka.

Ale mam to szczęście pracować z dwiema świetnymi specjalistkami – Karoliną Brzuchalską i Giną Szelejewską – które jak mało kto znają się na self-publisingu, procesie wydawniczym, redakcji i korekcie.

I to one jako pierwsze uwierzyły w ten projekt!

Powiedziały:

Działaj! Pisz do autorki. Zrobimy to razem!

I tak zrobiłam! A ona się zgodziła!

Dzięki temu dziś, po wielu miesiącach wspólnej, intensywnej pracy możemy nie tylko pokazać Ci piękną okładkę autorstwa znakomitego grafika, Piotra Sokołowskiego, ale i zdradzić, że „Akademia Uroków” wyjdzie już w czerwcu! A ja zdradzę Ci o niej kilka szczegółów.

AKADEMIA UROKÓW – ZAPOWIEDŹ SERII ELLEN STELLAR

 

akademia uroków deya rian

Deya Riate to urocza, czerwonowłosa adeptka Akademii Uroków, która nader często wpada w kłopoty. Kiedy przypadkiem rzuca urok na zabójczo przystojnego lorda-dyrektora, Riana Tiera, nie ma pojęcia, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń.

Klątwy, uroki, starożytne artefakty, a w tle mroczna zbrodnia, która wstrząśnie małym miasteczkiem na północy Ciemnego Imperium, czego chcieć więcej? 

To co? Czy jesteś gotowa, aby przekroczyć próg Akademii Uroków i odkryć sekrety, które skrywają się za jej wysokimi murami?

Sięgnij po pióro i pergamin!

Lekcja pierwsza: Nie przeklinaj dyrektora swego!

A gdy już wkroczysz do Akademii, nie zapomnij zamówić swojego egzemplarza, gdyż właśnie ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *