Masz blokadę przed mówieniem

w sieci? Chcesz się otworzyć

i lepiej pracować głosem?

Weź udział w warsztatach online „Marko! Pokaż swój głos”!

Planujesz dodać audio lub wideo do swojej komunikacji? Masz wartościową wiedzę i chcesz się nią podzielić? Dołącz do nas
i zacznij gadać!

Podczas czterotygodniowych warsztatów wspólnie przepracujemy blokadę przed mówieniem i pokażemy Ci, jak budować wizerunek marki za pomocą Twojego głosu, doświadczenia i dobrze opowiedzianych historii!

Nie czekaj! Pokaż swój głos i działaj!

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH!

DLA KOGO SĄ WARSZTATY?

jesteś przedsiębiorcą, chcesz sam nagrywać podcast lub wideo i budować markę w social mediach

chcesz w atrakcyjny sposób dzielić się wiedzą i wskazówkami ze swoją społecznością

chcesz opowiadać dobre historie, angażować odbiorców i pokazywać ludzką stronę Twojego biznesu

jesteś introwertykiem i wystąpienia publiczne sprawiają Ci trudność

wstydzisz się swojego głosu i chcesz nad nim popracować

masz blokadę przed mówieniem, nie wiesz, jak zapanować nad stresem oraz nad własnym ciałem

CZUJESZ, ŻE TO O TOBIE? TO ŚWIETNIE!

DOŁĄCZ DO NAS!

CO ZYSKASZ DZIĘKI WARSZTATOM?

  • Dowiesz się, co to jest blokada językowa i komunikacyjna, i nauczysz się nad nią panować.
  • Poznasz najczęstsze mity i przekonania na temat wystąpień publicznych, podcastów i wideo oraz dowiesz się, dlaczego nie są prawdziwe. 
  • Nauczysz się, jak pracować z mikrofonem, nagrywać podcasty, wideo czy krótkie materiały do social mediów – live’y, stories, itd. 
  • Poznasz ćwiczenia, które pozwolą Ci rozgrzać aparat mowy, zapanować nad stresem i wykorzystać Twój głos do budowania angażujących treści.
  • Popracujesz nad warsztatem dziennikarskim i nauczysz się opowiadać wciągające historie o Twojej marce, produktach i usługach.
  • Nauczysz się, jak dopasowywać komunikację do Twojego stylu i osobowości, i zaczniesz nagrywać treści spójne z Tobą i Twoją marką. 

O NAS

AGNIESZKA PAPAJ-ŻOŁYŃSKA

Tłumaczka języka rosyjskiego, dziennikarka i podcasterka. Autorka pierwszej w Polsce książki dla początkujących podcasterów, “Podcast w biznesie”. Moja największa pasja to mikrofon, podcasty i praca z językiem obcym. Od ponad 10 lat realizuję się jako tłumacz literacki oraz zapewniam wsparcie językowe w biznesie. Właścicielka firmy Wing Person, w której tworzę podcasty, transkrypcje i materiały promujące biznesy klientów.

Wierzę w moc podcastów!

Pokazuję, jak za pomocą niszowych narzędzi budować skuteczną komunikację w sieci. Uczę, jak wykorzystać podcast, aby dzielić się wiedzą, zdobyć zaufanie klienta i związać go z marką na dłużej. Opowiadam dobre historie!

MICHAŁ ŻOŁYŃSKI

Aktor teatralny, lektor, podcaster, specjalista ds. SEO i SEM, manager zespołu social media w Polska Press.  Swoją wiedzę z zakresu reklam i mediów społecznościowych łączę z doświadczeniem aktorskim. Pokazuję, jak skutecznie pracować głosem i opowiadać o swoich pasjach – prywatnych i zawodowych. Autor jednego z najpopularniejszych blogów o komiksach Czytaj Komiksy. 

Pomagam każdemu, kto odważy się pokazać swój głos!

Z desek teatru do świata social mediów? Dlaczego nie! Pokazuję, że nigdy nie jest za późno, aby otworzyć się na nowe możliwości oraz że w każdej branży warto dzielić się pasją i pracować w zgodzie ze sobą. 

Michał Żołyński

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

PAKIET I

warsztaty pokaż głos

warsztaty online

materiały audio i wideo

materiały PDF

PAKIET II

warsztaty pokaż głos ebook

warsztaty online

materiały audio, wideo i PDF

e-book “Podcast w biznesie”

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o warsztatach? Napisz!